img_6337

O mnie.

Jestem Karolina. Postanowiłam dla własnej i mam nadzieję Waszej przyjemności popełniać posty. O czym? Różnie. Głównie żartobliwie, a czasem zupełnie na serio o tym co wypełnia teraz moją codzienność czyli o życiu, szczęściu, macierzyństwie, relacjach międzyludzkich, sprawach, które z mojej perspektywy żony i mamy uważam za istotne czy po prostu ciekawe.

Postanowiłam poświęcić swój wolny czas na robienie tego co sprawia mi przyjemność i dzięki czemu mogę się realizować. Lubię analizować rzeczywistość i kreować ją w zależności od moich aktualnych potrzeb. Dzięki pojawieniu się na świecie mojej córeczki Helenki postanowiłam przewartościować dotychczasowe priorytety. Skupiam się na tym jak chciałabym naprawdę żyć. Życie opieram na szczęściu z dnia na dzień.

Blog traktuję jak platformę do wyrażania siebie. Kreatywną formę dzięki, której spełniam marzenie o poświęceniu się pracy, która daje mi dumę i satysfakcję, a jednocześnie jest na tyle elastyczna żeby pogodzić ją z życiem rodzinnym, które jest dla mnie najważniejsze. Dlatego właśnie blog nazwałam Family First. Te dwa słowa obrazują doskonale nie tylko nadrzędną tematykę bloga, ale i charakter i tego miejsca. Obiecuję budować go wkładając w niego masę serca i zaangażowania.

ffhome

Jeśli szukasz bloga, który mówi o życiu, o byciu spełnioną i zaangażowaną mamą, szczęśliwą żoną, najlepszą możliwą wersją siebie, o tym jak motywować się do działania na co dzień, odnaleźć cel i sprawić żeby Twoje życie było naprawdę wyjątkowe i radosne będzie mi bardzo miło pisać dla Ciebie i gościć Cię na moim blogu.

Poza tematyką życia rodzinnego i szeroko pojętego szczęścia osobistego chętnie opisuje, opiniując jednocześnie własne zakupowe eksperymenty. Zarówno te praktyczne i pożyteczne, związane z byciem mamą, prowadzeniem domu, jak również te zupełnie osobiste, czasem próżne, sprawiające, że żyje się ładniej i przyjemniej. Te mniej i bardziej udane. Potrafię docenić dobry design, lubię kiedy nie tylko ludzie wokół mnie są wyjątkowi. Przedmioty, którymi się otaczam również są dla mnie ważne i czerpię prawdziwą przyjemność z otaczania się tym co w mojej ocenie udoskonala wizualnie mój świat. Lubię dbać o detale w kwestii mody i wnętrz. Takie rzeczy cieszą mnie i lubię wśród nich budować swoją codzienność.

Sama od kilku lat czytam blogi, głównie lifestylowe czy parentingowe. Szukam w nich ciekawej treści w estetycznej oprawie, podanej w pozytywnym wydaniu, inspirujących pomysłów i przydatnych porad. Lubię kiedy ktoś sprawia, że się uśmiecham i jakiś artykuł przyczynia się do tego, że mam dobry dzień czy choćby przyjemną chwilę. Właśnie taką zawartością pragnę się z Wami tutaj podzielić. Tworzę teksty o zróżnicowanym charakterze, czasem poważne i melancholijne, skłaniające do refleksji, innym razem lekkie i zazwyczaj dowcipne. Staram się patrzeć na świat z przymrużeniem oka, mieć dystans do siebie, otaczać wartościowymi ludźmi, którzy motywują mnie do działania i sama pisać tak żeby zarażać innych pozytywną energią. Być może teksty, które tu znajdziesz sprawią, że pojawią się jakieś pytania? Śmiało! Od teraz to już nasza wspólna platforma do wymiany doświadczeń, poglądów i sprawiania, że życie będzie po prostu przyjemniejsze.

Liczę, że kolejną kawę wypijemy razem. Oczywiście przy lekturze Family First. Zapraszam!

fflogofaceb

Share: